Pozvánka na Strupčickou pouť 2021

Vážení přátelé,
společně s obcí Strupčice Vás srdečně zveme na letošní Svatováclavskou pouť ve Strupčicích, která se koná ve dnech 24. až 28. září 2021 a v jejímž rámci se uskuteční řada zajímavých akcí. Hlavním dnem oslav je sobota 25. září, spojená s druhým ročníkem Slavností česneku. Více viz přiložené plakáty. Z akcí, na nichž se podílí náš spolek, bychom Vás chtěli upozornit na Slavnostní spuštění odbíjení věžních hodin a nasvícení kostela v pondělí 27. 9. od 19:30 hod., jímž se symbolicky završuje první etapa opravy střechy a věží zdejšího kostela sv. Václava. Při této příležitosti proběhne krátký program, jenž svým zpěvem zpestří paní Andrea Benčičová a nebude chybět ani malé pohoštění. V následující sváteční den 28. 9. od 16 hod. se můžete těšit na vystoupení klášterecké country & folk hudební skupiny „Naplech“ ve Strupčickém kostele.