Vyhodnocení fotografické soutěže „Místní památky v zimně 2014/2015“

V prosinci 2014 vyhlásil Spolek fotosoutěž, jejímž tématem byly strupčické, sušanské, hošnické a okořínské památky v zimním období. Každý autor mohl přihlásit 4 digitální fotografie. Soutěžilo se ve dvou věkových kategoriích: a) děti a mládež do 15 let, b) dospělí a mládež nad 15 let. Počasí zimním motivům příliš nepřálo, sníh mizel sotva napadl, a tak měla většina fotek spíše podzimní charakter. Zimu se sněhem se podařilo zachytit pouze dospělému soutěžícímu. Soutěž byla vyhodnocena při Noci kostelů ve Strupčicích dne 29. 5. 2015 takto:

V dětské kategorii se zúčastnilo osm soutěžících, kteří zaslali celkem 29 fotografií

Pořadí:

1. Vilém Choreň, Malé Březno, 10 let
  1. Tereza Houdová, Jirkov, 10 let
  1. Josef Domáň, Vrskmaň, 9 let a Jan Kliment, Strupčice, 8 let

Cena za originalitu Jakub Vrbka, Strupčice, 12 let.

Další soutěžící:

Ladislav Kliment, Strupčice, 8 let, Stanislav Kunc, Strupčíce, 8 let, Zdeněk Levický, Sušany, 10 let.

Všechny děti obdržely pamětní certifikáty, knížky, pexeso a další drobné dárky.

V kategorii dospělých se zúčastnil pouze jeden soutěžící, pan Jaroslav Stašek ze Sušan, který zaslal celkem 4 fotografie. Protože ve své kategorii soutěžil sám a neměl konkurenta, automaticky zvítězil. Blahopřejeme! Jeho nejlepší fotografie bude Spolkem navržena na umístění do kalendáře obce na příští rok.

1. Vítězná fotografie                     2.
    5  6

3.