Strupčický Adventní koncert 2021

Nedělní adventní podvečer 19. prosince 2021 patřil ve Strupčicích Adventnímu koncertu. Od 16 hodin vystoupil v místním kostele sv. Václava Školní sbor ZŠ Strupčice pod vedením Mgr. Pavla Stránského a po něm hlavní host večera, Ženský komorní sbor Jirkov pod vedením Ing. Šárky Navarové PhD. Koncert byl pro přítomné návštěvníky krátkým příjemným zastavením v předvánočním shonu. Doufáme, že se všem líbil a pokud přeci jen někomu ne, tak si jistě spravil chuť a náladu ochutnávkou skvělých mešních vín a výbornou domácí vánočkou. Pořadatel koncertu, Spolek přátel památek obce Strupčice, děkuje všem účinkujícím za jejich zpěv a návštěvníkům za „domácí“ atmosféru, kterou vytvořili a v níž se celá akce nesla. Koncert byl tečkou za činností spolku v letošním roce, těší se však na Vás v roce příštím, v němž Vám přeje hodně zdraví, štěstí a dobré pohody.